gogotattoo fan club

Мястото за лаф-мохабет, и други теми.

Модератори: Djigit, Rigor Mortis

BUTTON_POST_REPLY
Съобщение
Автор
gogotattoo

Re: gogotattoo fan club

#16 Мнение от gogotattoo » 02 Юли 2010, 20:39

Мале колко съм убав, кукла! Бързайте, бързайте, бързайте, че са важни първите членски карти, до номер 1000, после вече не е същото *JOKINGLY*
Primum vivere, deinde philosophari.Изображение

Аватар
nikolai4ou

#17 Мнение от nikolai4ou » 02 Юли 2010, 23:52

Искам искам искам членствооо *worthy* А после ще ходим и на поклонение. :)

Аватар
woody

#18 Мнение от woody » 03 Юли 2010, 01:22

Понеже съм черна душа и склонен малко към предателство, моята членска карта е с № 666. Пък расте, вече струва ми се и на Гого дръвцето, онова дето под прав ъгъл кръстосва клоните...

Изображение
Пътечка към сайта ми:............... http://www.mk-jewel.com/index-bg.html[/url]

gogotattoo

#19 Мнение от gogotattoo » 03 Юли 2010, 10:58

Изображение

Имате още 10 дни, докато ме няма - после ще "посъветвам" останалите"!!! В един великолепен филм на Михалковите - Сибириада си имаха лаф - По-далече от Сибир не пращат!! - та мислете!

П.П.Благодаря Евгению за помощю!
Primum vivere, deinde philosophari.Изображение

Аватар
Black Wolf

#20 Мнение от Black Wolf » 11 Юли 2010, 21:52

Не, не е истина! Гого, как го докара това с плаката? :D

Аватар
BorisPetrov

#21 Мнение от BorisPetrov » 12 Юли 2010, 03:25

http://picasaweb.google.bg/boris.a.petr ... 0566851362

Веднага разяснявам...
Червеното не е какво да е... червеното е цвета на дръжките на всички висококачествени инструменти... включително невероятните ножове МОРА.
Сърпът и чукът не е по никакъв начин социалистически символ, в групата на Гоготатувистите това е капиталистически символ на всички инструменти. Няма уважаващ себе си гоготатувист, който не е докосвал сърп и чук, поотделно, ако не и едновременно... Сърпът и чукът също така символизират единството на действие и бездействие. Тоест... докато едни на полето, други чукат...
Задължителен елемент на всяка карта би следвало да бъде... ЛИКЪТ НА ГОГОТАТУ!!! Никой член не бива да си позволява своеволието да слага своя снимка... Това би довело до раздор и идолопоклонничество. Съответно ликът на Гоготату следва да бъде стандартен портрет с незабележима леко червена звезда, там ще бъде поставен и невидимият воден знак.
Цветът и шрифта са неизвестни, но понеже нямаше име за конкретният цвят, беше кръстен от мен - Гоготату цвят и веднага след първото учредително събрание на 1000-дата главни първенци в краката на Гоготату ще бъде решено дали ще го бъде...
Понеже ние без гоготатувизъм сме за никъде и не можем да бъдем членове на нещо което не съществува... мотото казва, че Гоготату винаги ни гарантира членство... от там - Веднъж станем ли членове на фенклуба... завинаги клубът ще е с член.... или... де да знам, така ми хрумна :) Да не се разбира по неправилният начин. Който го разбира по неправилният начин... да спре да разбира...
Последна промяна 1 на BorisPetrov, променена общо 12 пъти
МОЯТ ЛЪК - Българският форум за лъкове от естествени материали
Traditional Bulgarian Knives - Фейсбук страница за традиционни български ножове
Bulgarian Knives Bazaar - Българска фейсбук страничка за свободна търговия на ножове!

Аватар
evgeni

#22 Мнение от evgeni » 12 Юли 2010, 12:14

Борка- много болшевишки облик ще придобие фен клуба с тези червени карти бе *hmm gmm*
То лошо няма, ама по- отива на стари и улегнали организации(барем столетници), пък нашия фен клуб (пардон ...ГоГоТатовия фен клуб Изображение) сега се заражда 8-) ...

ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Изображение

Изображение . . . . . . . . . . . . . ас по социалните мрежи : Изображение Изображение Изображение Изображение

magnus

#23 Мнение от magnus » 12 Юли 2010, 12:56

Бе и Аз т'ва си мислех, ама си викам да не съм лошия тоя път.
Художественото оформление трябва да е съобразено с времето, мястото, личността и хералдиката на периода. Има поне петима художници във форума, които да се погрижат за това.
Боре, земи насечи монети за делото и измисли как да ги обезпечиш със залежите от неръждавейка от запасите на woody - тъй де, за к'во учи толкова.
woody за ковчежник, според горе написаното - требе си човек с опит, толкова време си кътал желязото, да не се разхищава за глупости.
Многоуважавания от мен колега TRS /живия google и статистик на форума/ да изготви временен списък за реда на номерата и членството.

kamen докато щъка из баирите, да открие никому неизвестна пътека и да я кръсти на Гогото трябва :).
Ясен при свободно време, може да промени правилата на форума, или поне да добави допълнителна клауза, че веднъж регистрирайки се, всеки нов член, трябва да си представи данните на ГогоТато.
Базата данни да се систематизира и вкара в ред от kalinux.
set - охрана и отбрана, впредвит материално-артилерийското осигуряване, мисля, че е подходящ.
evgeni написа:Аз изчезвам докато magnus-а не ме е запуснал да раздавам диплянки по моловетеИзображение
Манечкия Найки мисля да му уплътня ваканцията с тази полезна дейност.
sa4mo написа:...почвам да се чувствам като чичко Лаврентий...
Направо го приеми като призвание, а не като чувство. Очаквам да одобриш кандидатурата на Antagonist-а.
Човека който казва горчивата истина без заобикалки - ДядоБлаго - връзки с обществеността.
dipetrov написа:Абе ще се върне ЧОВЕКА и ще видите виййй, тайни служби и червени бабички такива ДА ЖИВЕЙ ГОГОООООО..... и ТАТУТО също *ROFL* *ROFL*
Че къде без пропагандатори /незнам дали има такава дума/...
По-късно ще нахвърлям задачите и на останалите 888 регистрирани.
Нема време ей, скоро се връща!
Последна промяна 4 на magnus, променена общо 12 пъти

Antagonist

#24 Мнение от Antagonist » 12 Юли 2010, 17:05

И аз искам членска карта, и ако може да ме зачислите към тайните агенти на Гого....
.....The end is near....
..Start at the beginning..
Изображение
Изображение

Аватар
sa4mo

#25 Мнение от sa4mo » 12 Юли 2010, 17:16

Antagonist написа:И аз искам членска карта, и ако може да ме зачислите към тайните агенти на Гого....
Айдеееейй...и специални служби зеха да се оформят.. =-O ам,тъй де...то нали Гого ИЗИСКВА ;) от всеки новорегистриран анкетни данни..а аз - като създател на фенклуба, почвам да се чувствам като чичко Лаврентий (за по-младите членове-да проверят в Гуглето на "Лаврентий Берия") :D
Когато човек е глупав,то това е задълго...и когато не знае колко много неща са невъзможни - почва...и ги прави...
Всеки се ражда като другите, обаче умира като себе си
Изображение
http://sa4moknives.wordpress.com/

kamen

#26 Мнение от kamen » 12 Юли 2010, 19:08

Догодина има президентски избори... Досега май не сме имали толкова татуиран? ;)

Аватар
sa4mo

#27 Мнение от sa4mo » 12 Юли 2010, 19:39

kamen написа:Догодина има президентски избори... Досега май не сме имали толкова татуиран? ;)
*ROFL* *ROFL* *ROFL*
Когато човек е глупав,то това е задълго...и когато не знае колко много неща са невъзможни - почва...и ги прави...
Всеки се ражда като другите, обаче умира като себе си
Изображение
http://sa4moknives.wordpress.com/

Аватар
BorisPetrov

#28 Мнение от BorisPetrov » 12 Юли 2010, 19:46

Гого президент але але... Гого президент але але.... Гого президент, Гого президент... ГогоТату президент але але....
МОЯТ ЛЪК - Българският форум за лъкове от естествени материали
Traditional Bulgarian Knives - Фейсбук страница за традиционни български ножове
Bulgarian Knives Bazaar - Българска фейсбук страничка за свободна търговия на ножове!

Аватар
kapkan

#29 Мнение от kapkan » 12 Юли 2010, 20:21

к'во му е на човекот бре,що да не стане *beach* *BRAVO*

Аватар
evgeni

#30 Мнение от evgeni » 12 Юли 2010, 21:02

Мале мале, сега какво ли се почесва Изображениетук там с мачетето :D
Като се върне, поне няма да ни нахока че сме му занемарили темата :D
Аз изчезвам докато magnus-а не ме е запуснал да раздавам диплянки по моловетеИзображение
Изображение

Изображение . . . . . . . . . . . . . ас по социалните мрежи : Изображение Изображение Изображение Изображение

BUTTON_POST_REPLY