gogotattoo fan club

Мястото за лаф-мохабет, и други теми.

Модератори: Djigit, Rigor Mortis

BUTTON_POST_REPLY
Съобщение
Автор
dipetrov

Re: gogotattoo fan club

#31 Мнение от dipetrov » 12 Юли 2010, 22:40

Абе ще се върне ЧОВЕКА и ще видите виййй, тайни служби и червени бабички такива ДА ЖИВЕЙ ГОГОООООО..... и ТАТУТО също *ROFL* *ROFL*

Antagonist

#32 Мнение от Antagonist » 12 Юли 2010, 23:06

Гого не е единствения владеещ свещеното оръжие на гоготатувизма....
.....The end is near....
..Start at the beginning..
Изображение
Изображение

Аватар
BorisPetrov

#33 Мнение от BorisPetrov » 12 Юли 2010, 23:24

Който успорва неговото мощъстево не трябва да смее да се нарича гоготатувист според мен :) Иначе не пречи да се смее де :)
МОЯТ ЛЪК - Българският форум за лъкове от естествени материали
Traditional Bulgarian Knives - Фейсбук страница за традиционни български ножове
Bulgarian Knives Bazaar - Българска фейсбук страничка за свободна търговия на ножове!

Antagonist

#34 Мнение от Antagonist » 13 Юли 2010, 00:36

BorisPetrov написа:Който успорва неговото мощъстево не трябва да смее да се нарича гоготатувист според мен :) Иначе не пречи да се смее де :)
А, аз съм се учил от майстора...телепатично.Уменията ми са смъртоносни(гоговите още повече)
.....The end is near....
Изображение
Изображение

kamen

#35 Мнение от kamen » 13 Юли 2010, 00:59

Незнам, ама от както Магнус написа, че членовете са 888, те вече са се увеличили с близо 10%. Култа към личността набира сила! Докато се върне Гого, току виж сме събрали десетте хиляди подписа... От там нататък - "The sky is the limit"

П.С. Има и кметски избори догодина :D .

Antagonist

#36 Мнение от Antagonist » 13 Юли 2010, 02:18

За кметските не знам, но ще го изберем за директор на санаториума "Ножоландия" *bounce* *bounce* *bounce*
.....The end is near....
Изображение
Изображение

Аватар
evgeni

#37 Мнение от evgeni » 13 Юли 2010, 07:38

Като антипод на червения плакат, разпалил леви страсти, пускам синия плакат:
Изображение
....нЕма начин- трЕбва да се атакува всеки таргет *PARDON*....
Изображение

Изображение . . . . . . . . . . . . . ас по социалните мрежи : Изображение Изображение Изображение Изображение

magnus

#38 Мнение от magnus » 13 Юли 2010, 09:11

Кътай цветовата гама Евгени, че малко по-надолу се гласи още един Лидер. За сега само шеф на тайните служби го раздава, ама то от там най-лесно се тръгва.
Работата отива към разделяне на леви, десни и наши...

Аватар
sa4mo

#39 Мнение от sa4mo » 13 Юли 2010, 10:52

magnus написа:Кътай цветовата гама Евгени, че малко по-надолу се гласи още един Лидер. За сега само шеф на тайните служби го раздава, ама то от там най-лесно се тръгва.
Работата отива към разделяне на леви, десни и наши...
Ааааа,разбрах ти намека, ама да си имаме уважението!!..аз съм примерен Гогофен(да се свети името му,да бъде волята му...както на балкона му,тъй и във форума ни *worthy* *worthy* ..и както досега ни е търкалял под масата от смях..тъй и занапред да ни поучава...нине и присно, и вовеки веков,АМИИИИИН)
НЕ ЩА ДА ЛИДЕРСТВАМ!
Когато човек е глупав,то това е задълго...и когато не знае колко много неща са невъзможни - почва...и ги прави...
Всеки се ражда като другите, обаче умира като себе си
Изображение
http://sa4moknives.wordpress.com/

Аватар
BorisPetrov

#40 Мнение от BorisPetrov » 13 Юли 2010, 13:06

Отричам всяка връзка с червените и сините... Смятам да се цаня при дървените и железните... другите цветове ми се видят противоестествени и неприятни... И да живее Гоготатувизма!
:)
Има само един човек, който може да свали Гоготату от пиадестала и това е самия той... може да се хване сам за яката с лява ръка и да се постави под пиадестала, но дори и тогава ний всички лежим дълбоко окопани под нивото на най-ниската му точка :) И даже най-високия сред нас изправен на стълба, надигнал пръсти и подскачащ, не може да стигне до петичката на Гого :)
В най-добият случай можем да получим достъп до балкона, в най-лошия случай членовете на фен клуба да не ни проговорят :) Така че - не споменавайте напразно името му, освен, ако не сте приготвили невиждан инструмент.

Предлагам да основем олимпийски спортове - Гогобалкониада, Инструментален трибой, Лека гоготатувистика, Хвърляне на немско мачете по голи мадами, Скоростно сглобяване на стелаж за инструменти и ГоготатОптимизация - спорт при който ще имаме един тир инструментариум, който трябва да се подреди на минимална площ, за определено време. Това са само част от дисциплините...

Също така предлагам... Ежегоден концерт - Ромео под и Жулиета на... Балкона... Като предимно стилът ще бъде индустриал :Р

Чувам, че електроснабдяване смятат да снабдят всички членове на клуба с трифазен ток по терасите и балконите, а клуба на Архитектите в България е пуснал петиция до всички архитекти, да се основе специална фондация - По-голям балкон за Гого... Планира се площта да се увеличи четворно, а за поддържане са предвидени колоните от храма на Аполон в Атина... и облицовка от черен фирниз и мрамор.

Също така предлагам годишен членски внос, един комплект отверки филипс...

Ако не знаете какво е това да спрете кон... нарича се конспирация!
МОЯТ ЛЪК - Българският форум за лъкове от естествени материали
Traditional Bulgarian Knives - Фейсбук страница за традиционни български ножове
Bulgarian Knives Bazaar - Българска фейсбук страничка за свободна търговия на ножове!

magnus

#41 Мнение от magnus » 13 Юли 2010, 13:58

Боре, тебе съм ти дал вече задача, ич не ми се мотай със странични дейности ]:->.
sa4mo написа:...НЕ ЩА ДА ЛИДЕРСТВАМ!
Що? То на хубаво бързо се свиква.
Пък и без опозиция/конкуренция в областа не е на добре... е виж EVN, правят си к'вото им е кеф *NO*.

gogotattoo

#42 Мнение от gogotattoo » 15 Юли 2010, 21:16

Колко хубави неща сте написали и нарисували докат ме няма - чудо, а аз съм си същото лайно *JOKINGLY* *JOKINGLY* *JOKINGLY*
*DRINK* *DRINK* *DRINK*
Primum vivere, deinde philosophari.Изображение

Аватар
toniikoko

#43 Мнение от toniikoko » 15 Юли 2010, 21:25

sa4mo написа:
gogotattoo написа:.. все е к.р, вече съм възпитанИзображение
Бате, ти си моя гуру!Ставам отявлен "гоготатувист",и основавам клуб на "гогофеновете",ДА ЖИВЕЙШ!
Нали щеше да си въспитан. *DRINK*
Ако не смяташ да използваш ножа не го вади.

Hof

#44 Мнение от Hof » 17 Юли 2010, 19:21

И аз да се запиша , че не се знае как ще се развият събитията искам да съм от първите *PARDON* . Испълнен със възхита прекланям глава пред светлия образ на нашия духовен баща , да се слави името и да пребъде во веки ! *bounce*
"Древние знали намного меньше нас, но гораздо больше понимали"
Изображение

Аватар
evgeni

#45 Мнение от evgeni » 28 Юли 2010, 10:40

Еталон за аватар на уставен ГоГоФен:
Изображение
kova4ev, пък с този костюм те чака бляскава кариера по вътрешните структури на фенклуба :)
Изображение

Изображение . . . . . . . . . . . . . ас по социалните мрежи : Изображение Изображение Изображение Изображение

BUTTON_POST_REPLY