Гладък ръб на кожата

Или галерия за ръчно направени от Вас ножове, кании, дръжки и всичко свързано.

Модератори: Djigit, Rigor Mortis

Правила на форума
Въф форума "Вижте какво и как направих!" се показват галерии със снимки на ръчно направени ножове, дръжки, кании и всякакви аксесоари за ножове от членове на форума. Покажете какво сте направили тук! :)

Не използвайте прекалено голям брой изображения, както и не публикувайте прекалено големи изображения, отнемащи много време за да се заредят.
Такива са изображенията по-големи от 200kb и размер по-голям от 600x600. Ако все пак се налага да въведете такова изображение, публикувайте го като линк!!!
Съобщение
Автор
tst_71

Re: Гладък ръб на кожата

#31 Мнение от tst_71 » 13 Фев 2017, 21:07

Знам , че темата е стара , но би ли обяснил какво е шел лак и от къде да се сдобия с него ?

Аватар
gospodarski

Re: Гладък ръб на кожата

#32 Мнение от gospodarski » 14 Фев 2017, 01:25

tst_71 написа:Знам , че темата е стара , но би ли обяснил какво е шел лак и от къде да се сдобия с него ?
Има го в магазините за художници - продава се на люспи и се разтваря в силен спирт. С него се правят и разни други бъркочи с терпентин, пчелен клей и още нещо имаше... И става за лакиране на дърво - имаше цяла тема някъде във форума.
Дано съм ти бил поне малко полезен *become senile*
Когато погледнеш към Витоша ти иде да цитираш Вазов. Когато се обърнеш към София ти иде да цитираш Стоичков... (цитат от Аламинут)

BUTTON_POST_REPLY