Нещо, някакво такова

Или галерия за ръчно направени от Вас ножове, кании, дръжки и всичко свързано.

Модератори: Djigit, Rigor Mortis

Правила на форума
Въф форума "Вижте какво и как направих!" се показват галерии със снимки на ръчно направени ножове, дръжки, кании и всякакви аксесоари за ножове от членове на форума. Покажете какво сте направили тук! :)

Не използвайте прекалено голям брой изображения, както и не публикувайте прекалено големи изображения, отнемащи много време за да се заредят.
Такива са изображенията по-големи от 200kb и размер по-голям от 600x600. Ако все пак се налага да въведете такова изображение, публикувайте го като линк!!!
BUTTON_POST_REPLY
Съобщение
Автор
M.G

Re: Нещо, някакво такова

#121 Мнение от M.G » 21 Авг 2015, 14:51

biolander написа:Сега някой ще каже, че си правя та#ак - ами така е.... да не вземеш да се вържеш :P :P :P
:D *THUMBS UP* *DRINK*
И Никито/Гандалф добре го е казал *THUMBS UP* *DRINK*

Аватар
gandalf

#122 Мнение от gandalf » 21 Авг 2015, 15:49

И-и-и, Матее, това на Visio ли го спретна? *THUMBS UP*
Наистина ти нафлудихме темата с таквизи коментари, ама не се сдържах. Та туй сърце на логическата схема да вземеш да го направиш малко по-голямшко, та да ме побере и мене с все стоте кила и голямата ми уста :D :D
pedo mellon a minno

Аватар
dido

#123 Мнение от dido » 21 Авг 2015, 16:26

Еий момчурляците, да одите да правите чекий, че без работа останахте . И зехте да са чоплите... :D

Rodriges

#124 Мнение от Rodriges » 21 Авг 2015, 20:39

biolander написа:Драги Родригес, така добре ли е:

Изображение

Е, остава да се поставят малко имена, ама карай.
А за ръчичка да ви заведе някой до майстора....
Хайде стига, че съвсем олекваш....
Сега някой ще каже, че си правя та#ак - ами така е.... да не вземеш да се вържеш :P :P :P
Не е зле, макар и на майтап.Твърде късно ми идва. Вече имам избрани майстори, но ми коства доста време. Ревюта обаче не пиша, щото има и други като мен дето тук са предимно за забавление и няма да пропуснат да кажат че не става, не ги кефи или просто е безполезно.
Иначе малко си прекалил с размерите, откакто Дядото не пише тук, не са много тия дето правят такива размер, а и незнам защо го наричаш нож.
Иначе ето тук http://vandi-knives.com/?lang=bgима приличен сайт с много модели включително и авторски ножове. Определено не е в клуба на кръжочниците. Разбира се, не на всеки ще му хареса, което е нормално.

Аватар
kapkan

#125 Мнение от kapkan » 21 Авг 2015, 20:53

Разбрахме,че Дядото е най-можещият,ако това си държал да кажеш,разбрахме,остави вече на човека темата.Не разбрах само ти защо му я разглеждаш като харесваш ширпотребата,бусе,мусе и други тояги?Ти не си ли Raul в другият форум?

kova4ev

#126 Мнение от kova4ev » 21 Авг 2015, 21:02

konnik s glava написа:Ти не си ли Raul в другият форум?
Същият.По известен като Раул трите милиметра :) Поне знае какво иска..
Матей, само мога да завиждам за инкрустациите. Така е то - пленери, туй-онуй и е на...

vesko

#127 Мнение от vesko » 21 Авг 2015, 21:10

Rodriges , защо просто не се извиниш че нарече ножовете на Матей посредствени и не престанеш да я овърташ за майстори поръчки и други подобни.Вземи направи един нож да видиш колко е лесно и тагава давай квалификаций кой е майстор и кой кръжочник.

Йордан Атанасов

#128 Мнение от Йордан Атанасов » 21 Авг 2015, 22:20

Много добре,а мезе как ще реже малиии :D

Rodriges

#129 Мнение от Rodriges » 22 Авг 2015, 11:57

kova4ev написа:
konnik s glava написа:Ти не си ли Raul в другият форум?
Същият.По известен като Раул трите милиметра :) Поне знае какво иска..
Матей, само мога да завиждам за инкрустациите. Така е то - пленери, туй-онуй и е на...
Виждам че проявявате голямо любопитство. Не знам защо освен тясната дръжка не сте дописали липсата на помел при почти кило нож? И да, имаше голяма полза от публикацията, защото Дядото може да не пише, но следи форумите и когато му се обадих беше готов да си коригира ножа. Това не се случи защото новата поръчка не отиде при него, защото не му се занимава да прави дръжки, а аз вече не взимам нож на части.
Трябва ли да съжалявам че съм питал за съвет? До колкото си спомям имаше такива дето помагаха и такива дето се подиграваха. Не си спомням вие от кои бяхте, а и не ме интересува.
И не, не правя реклама на Дядото, уважавам труда на всички които правят ножове, факта че напоследък купувам само такива го потвърждава. Нека не се бърка харесването с уважението.
Последна промяна 2 на Rodriges, променена общо 22 пъти

Rodriges

#130 Мнение от Rodriges » 22 Авг 2015, 12:07

vesko написа:Rodriges , защо просто не се извиниш че нарече ножовете на Матей посредствени и не престанеш да я овърташ за майстори поръчки и други подобни.Вземи направи един нож да видиш колко е лесно и тагава давай квалификаций кой е майстор и кой кръжочник.
Много добър въпрос.
В крайна сметка няма да се извинявам, дори това да ми коства хиляди гневни коментари.
Но повече няма и да ги коментирам. Лошото е че никой не спира да пише в тази тема и стана мазало.
Ако някой иска да пита, има лична поща.

S.T

#131 Мнение от S.T » 22 Авг 2015, 12:40

Клуб „Приказен свят“

КАКВОТО ПОЧУКАЛО – ТАКОВА СЕ ОБАДИЛО
IN VINO VERITAS

kova4ev

#132 Мнение от kova4ev » 22 Авг 2015, 19:56

Със сигурност бях от тези, които се подиграваха, вероятно дори първият. Любопитството ми е единствено към развитието на Матей. И все пак -освен останалото получи и доста добри съвети. Разбира се, в търсенето им няма нищо лошо. *DRINK*

Аватар
biolander

#133 Мнение от biolander » 07 Юни 2016, 14:08

Такааааа...... почти една година по-късно.
Два дребосъка от 1,2379. Острие - 85 мм, дебелина 4 мм. Обща дължина на ножа 185 мм.
Чирени от текстолит, оранжев полиестерен плат и нитове от не съвсем неръждавейка (някакви валяци от принтер).
Кания - телешки бланк.
Минаха редица външни трансформации - каменна баня, еленов рог........
Подарък са за двама мои най-близки приятели, авджии, дали ще им вършат някаква работа - незнам.
Ето и малко снимки:
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Ти си длъжен да правиш добро от злото,защото то няма от какво друго да се прави - Робърт Пен Уорън
http://tzilkovi.wordpress.com

S.T

#134 Мнение от S.T » 07 Юни 2016, 14:16

*THUMBS UP*
IN VINO VERITAS

Аватар
woody

#135 Мнение от woody » 07 Юни 2016, 19:56

Добри дребосъци.
Пътечка към сайта ми:............... http://www.mk-jewel.com/index-bg.html[/url]

BUTTON_POST_REPLY