Бивни от африканско прасе.

Пазар за търговци на материали, машини и инструменти, използвани за ножарството и други занаяти.

Модератори: vlastelin, Djigit, Rigor Mortis

Правила на форума
Продавачите имат право само на една тема за съответните стоки. Темите на утвърдени продавачи с определени стоки ще бъдат със статус "Закачена тема" в горният край на форума. Единични продажби ще бъдат помествани като нормални теми и ще бъдат изчиствани след приключване на продажбата.
BUTTON_POST_REPLY
Съобщение
Автор
hristian_dakov

Бивни от африканско прасе.

#1 Мнение от hristian_dakov » 22 Окт 2018, 11:33

Здравейте колеги. Доста колеги правят дръжки с гравирани бивни от африканско прасе. Искам да попитам от къде мога да се сдобия с такъв? До колкото разбрах от Мишо когато е правил бастунчето с кинжала и е използвал такъв му го е донесъл случаен човек. Който му е казал че една зъботехнична от Перник ги прави. Някой да има информация за това или за друг източник на такива бивни. Благодаря!

dipetrov

Re: Бивни от африканско прасе.

#2 Мнение от dipetrov » 22 Окт 2018, 12:01

Официално не мисля че е разрешено или поне не би трябвало, но то кое ли е наред.
Имаше някъде из форума колега който продава разни такива кости и биволски плочки, провери ....

magnus

#3 Мнение от magnus » 22 Окт 2018, 14:32

Абе от Перник беше, ама не е зъботехничка, а търговец и не ги прави, а ги внася готови. В продавачниците се въртеше преди време, тъй презираните и плюти сайтове от някои люде, пък ровят там, не знам защо?
Тъ, същия перничанин внасяше и други готини екзотики, подходящи за дръжки и кании. Взимал съм, даже съм и показвал, но беше преди години и нямам запазени връзки и контакти.

EDIT: Спомних си, Боби Иванов се казваше... каква памет само.

hristian_dakov

#4 Мнение от hristian_dakov » 22 Окт 2018, 18:34

Благодаря. Намерих човекът и се свързах с него.

BUTTON_POST_REPLY