Casio G-Shock G-7710 1-ER

Място за продажба на стоки несвързани с ножове и ножарство.

Модератори: vlastelin, Djigit, Rigor Mortis

Съобщение
Автор
Аватар
radula

#1 Мнение от radula » 21 Яну 2021, 18:25

Здравейте, банда! Не се спогодихме и с този часовник, така че- на пазара. Casio G-Shock G-7710 1-ER. Взех го вчера от човек, но поради малкото време за разглеждане и размисъл се оказа поредната несполучлива за мен покупка. Часовникът си е на шест, аз съм проблема. Поради перфектно ситуираната информация на дисплея на мен ми идват ситни цифрите и за да видя часа трябва да правя "гимнастики". Днес си взех един с голееееми цифри и съм доволен.
Относно часовника- никакви забележки по целостта на цифер, стъкло, каишка. Коректно работи, настройки, функции- всичко е в изправност. Гаранция няма- кутия има. За колеги добавям и ОЩЕ една кутия от G-Shock като бонус.
Цена- 90 лева. Намира се в Пловдив, но пътува където пожелаете с опция "преглед".
При желание от ваша страна мога да ви пратя на Вайбър N на брой допълнителни снимки. Тези от обявата са с резолюция 64К.
От този момент часовника влиза в кутията и няма да се ползва. Не ми е нужен, но и не ми заема място.
Благодаря за вниманието!
Малко вероятно е, но все пак- ако нещо режещо ме заинтригува, бих коментирал с вас с удоволствие!
За контакти- ЛС или на Вайбър на 0888/две8/91/нула5- Весо
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
https://postimg.cc/gallery/nMVwq8p

Аватар
radula

Re: Casio G-Shock G-7710 1-ER

#2 Мнение от radula » 22 Яну 2021, 20:34

Запазен